Jump to content

preporučena pošiljka


muc

Preporučene objave

  • 10 mjeseci kasnije...

Meni poštar također to napravi i ja sam prezadovoljan jer ne moram ići na poštu svaki po to!

Daleko od toga sumnjam da bi mi to napravia da je u pitanju neka državna ustanova.

 

A taj tvoj hir je glup ne znam otkud ti volja da pitaš, šta bi ti milijunček kuna na osnovu toga šta jadni poštar se snalazi kako zna i umije da pomogne sebi i tebi?

 

Idi pa se srami

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lol

 

Ako ti ubacuje preporučenu poštu u sandučić, onda vjerojatno i krivotvori tvoj/nečiji potpis. Na te pošiljke se naime potpisuje preuzimanje.

 

Ja bi u svakom slučaju kontaktirao najbližu poštu i ukazao im na ponašanje poštara.

 

A za odštetu - da li ti se dogodila kakva šteta zbog postupanja poštara?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

javno_ime je napisao:

Meni poštar također to napravi i ja sam prezadovoljan jer ne moram ići na poštu svaki po to!

Daleko od toga sumnjam da bi mi to napravia da je u pitanju neka državna ustanova.

 

A taj tvoj hir je glup ne znam otkud ti volja da pitaš, šta bi ti milijunček kuna na osnovu toga šta jadni poštar se snalazi kako zna i umije da pomogne sebi i tebi?

 

Idi pa se srami

 

 

Javno ime-upozoreni ste. Ne vrijeđajte, molim, ne nazivajte nikog glupim. Bacite pogled na pravila foruma.

 

I usput primijetite da ne govorite o istoj stvari-Vi govorite o obavijesti o prispijeću pošiljke za koju je normalno da Vam poštar ostavi kada Vas ne nađe da Vam uruči preporučenu pošiljku, dok se u postu pita za situaciju kada poštar ne ostavi tu obavijest nego sam potpiše dostavu preporučene pošiljke kao da ju je osoba zaista preuzela.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija