Jump to content

koliko dugo?


obican8x

Preporučene objave

Ovako bio sam na sudu sa bivšom djevojkom s kojom imam kćer. Spor je bio oko viđanja djeteta, skrbništva i alimentacije. Alimentacija je rješena godinu dana prije ročišta i uredno je plaćam ,skrbništvo sam prepustio bivšoj ,sporimo se oko viđanja djeteta. Tražio sam da to bude tri puta tjedno bez obvezatnog prisustva majke(prijedlog CZSS) te da mi se kaže kada ću moć odvest malu u posjetu sebi. Djevojčica ima skoro 2 godine. Zadnje ročište je bilo 29.04.2010 na koje mi je sutkinja rekla da ne dođem jer ću presudu dobiti poštom.

 

Molim vas može li mi neko dati savjet što da učinim da saznam u kojoj je fazi postupak, koje je presuda ako je ima, i kako da to napravim?

Koliko obično mogu trajati takvi postupci?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Spor oko skrbništva niste imali jer je skrbništvo ravnopravno i zajedničko.

Dali je zakazano ročište za objavu odluke?

Odite na sud u kancel i zatražite predmet na uvid, tako ćete najednostavnije saznati što se događa.

 

Kako okrugli pečat suda svašta pokriva, taj se postupak može razvući na nekoliko godina, na vama je da to ne dozvolite i da zaštitite interes svog djeteta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija