Jump to content

alkohol prvi put


etoga

Preporučene objave

pozdrav svima,molio bih za pomoć: danas me prvi put zaustavila policija zbog alkotestiranja te sam napuhao 1,00 (0,90 tolerancija). dobio sam zapisnik na temelju članka 282. zakona o sigurnosti prometa na cestama. policajac mi je rekao da me očekuje otprilike 1500 kuna kazna. zanima me postoji li šansa da se umanji novčana kazna i da li da očekujem oduzimanje vozačke i napomenu da sam vozio pod utjecajem alkohola. hvala svima unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

etoga je napisao:

pozdrav svima,molio bih za pomoć: danas me prvi put zaustavila policija zbog alkotestiranja te sam napuhao 1,00 (0,90 tolerancija). dobio sam zapisnik na temelju članka 282. zakona o sigurnosti prometa na cestama. policajac mi je rekao da me očekuje otprilike 1500 kuna kazna. zanima me postoji li šansa da se umanji novčana kazna i da li da očekujem oduzimanje vozačke i napomenu da sam vozio pod utjecajem alkohola. hvala svima unaprijed.

 

Trenutno se Prekršajni zakon primjenjuje na način da vam zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom neće biti izrečena.

 

Nije isključeno da će se zakon kasnije neće drugačije primjenjivati. Ne pitajte kako, nikom nije jasno kako rade moždane vijuge sucima VPS-a.

 

Preporučam da se kazna odmah plati ili napiše prigovor samo na visinu sankcije, a prispjelo rješenje odmah platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija