Jump to content

Voznja bez vozacke i registracije 200ccm skuter


Mario999

Preporučene objave

Danas mi je dosao prekrsajni nalog s cifrom od 7000kn za prekrsaj koji sam napravio skoro prije dvije godine (25.10.08), brzi su nema sta. Vozio sam neregistriran skuter od 200ccm bez vozacke dozvole (imam B kat). E sad problem je sto ne radim i s obzirom kava je situacija u drzavi pitanje je kad cu radit, makar iskreno i da radim neznam di bih naso 7000kuna. Moje pitanje je dal trebam prilozit nesto u zalbu s cim dokazujem da sam nezaposlen i kolko su realne sanse da to ode u zastaru? Znam da nije bilo u redu od mene da vozim neregan motor al mislim da je 7000 stvarno previse i za nekog ko zivi u Svicarskoj a kamoli ovdje, i jos imam vozacku B kategorije znaci znam propise. Bilo kakvi savjeti su dobrodosli!

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo zahvaljujem na odgovoru.

 

Moj poznanik je dobio uvjetnu kaznu od 1 god. za indentican prekrsaj, dal je moguce trazit isto u zalbi? I kad dobijes takvu uvjetnu dal dobivas dosje? Npr dal i dalje mogu izvadit potvrdu o nekaznjavanju poslije te uvjetne?

I di mogu izvadit tu potvrdu o imovinskom stanju (zagreb)? Ova o nezaposlenosti se vadi na burzi pretpostavljam?

 

Ispricavam se se zbog ignorancije al sam jako slabo upoznat sa hrvatskim zakonima i nalazim se u situaciji da moram platit nesto sto ne bih bio u stanju platit ni da radim a kamoli dok sam nezaposlen...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija