Jump to content

Pauk-sluzba: neopravdano izmjestanje vozila na poziv


misolav

Preporučene objave

Molim pomoc!

 

Iz kruga bolnice u kojoj radim pauk mi je na poziv zaposlenika iz sluzbe koja vodi racuna o parkingu izmjestio automobil. Automobil je bio propisno parkiran, tj. nije ucinjen nikakav prometni prekrsaj. Pravilnik bolnice omogucuje parkiranje na za to predvidjenim mjestima zaposlenicima koji imaju "vinjetu" istaknutu na vjetrobranu automobila, a sam ulazak u krug bolnice je omogucen posjedovanjem kartice za podizanje rampe. Osim navedenih,odlukom bolnice pravo na parkiranje imaju i ostali zaposlenici u posebnim okolnostima, sto je i moj slucaj (dezurni lijecnik koji za vrijeme dezurstva ima prenosivu kartu za podizanje rampe, ali i automobil neoznacen "vinjetom" koji je u vlasnistvu drugog clana obitelji, istog prezimena). Troskovi izmjestanja moraju se platiti u roku od 8 dana i zalba ne odgadja uplatu. Na upit sluzbeniku pauk-sluzbe koji je bio sluzbeni razlog izmjestanja zapisan u nalogu, usmeni odgovor je bio "parkiranje na mjestu rezerviranom za zaposlenike na poziv sluzbene osobe", ali kopiju naloga nisam mogao dobiti. S obzirom da se radi o ocitom nesporazumu, molim pomoc pri rjesavanju problema. Kome pisati prigovor i u kojoj formi (sto priloziti)? Ima li smisla prigovoriti Zagrebackom Holdingu za neprimjerenost postupanja (jer ipak je to bio odgovor na poziv)ili povrat novca traziti od poslodavca? Hoce li biti problem sto je vlasnik automobila druga osoba, cije je ime i na uplatnici? Naravno, problema nije bilo da ne-vlasnik vozila odveze automobil :)... Hvala unaprijed na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija