Jump to content

samohrana majka


atana

Preporučene objave

bok,u 8mj sam trudnoće i bivši dečko me izbacio iz stana,kada se djete rodi on traži dnk analizu!

ja neželim da ga upišem kao oca djeteta,dali on može s nalazom dnk analize zahtjevat da ga upišem kao oca djeteta'

ja neželim ni alimentaciju niti da djete posjećuje,niti njegovo prezime,a ponajmanje njegovu prisutnost u niti jednom trenu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Muškarac koji se smatra ocem djeteta ima pravo na tužbu radi utvrđivanja očinstva.

I tu baš nećete moći puno toga sprječavati ukoliko se utvrdi da je otac, možda eventualno usporavati dok do toga dođe.

 

Vi možda ne želite uzdržavanje (alimentaciju), ali to nije uopće vaše pravo nego pravo djeteta.

Kao i susreti i druženja djeteta s ocem, na isti način.

Djetetovih prava se u njegovo ime pravo odricati nema nitko...

 

Zato bi bilo dobro da razmislite koliko ćete energije trošiti na otpor u tom smislu. Netko će vam (i vama i njemu) u nekom od postupaka kasnije preporučiti da strogo odvojite narušen ili trajno prekinut međusobni partnerski odnos od roditeljskog. U imperativu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija