Jump to content

sudužništvo za gotovinski kredit


Marthiniq

Preporučene objave

Molim Vas za informaciju

...sudužnik sam za gotovinski kredit, kredit se ne otplaćuje uredno i sad me zanima, ako se banka ne može naplatiti od moje plaće, da li će krenuti na nekretninu koju posjedujem (stan na kojem je hipoteka druge banke jer je stan kupljen na kredit) ...naime radi se o slijedećm ...sudionici u kreditu su dužnik, sudužnik i hipotekarni jamac ...pa sad nisam sigurna da li će krenuti prvo na moju nekretninu i pokretninu (automobil) ili na nekretninu hipotekarnog jamca koji dao svoju nekretninu kao osiguranje ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

imam sličnu situaciju u obitelji pa ću ti probat pomoć...banka će prvo poslati na tvoja primanja blokadu ako se ne uspije naplatiti...onda kada pokrene potupak ovrhe od strane suda...tražiti će naplačivanje preko hipotekarnog jamca,znači ići će na bubanj ta hipoteka!

a tvoj stan nemože nitko nikako uzeti sve dok je pod kreditom...a za auto nisam 100%...ali da mirnije spavaš prepiši ga na brata,sestru,dijete i nemogu ti ništa!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija