Jump to content

HZZO krivi obračun


Toni28

Preporučene objave

Radi se o tome da je ovršnim rješenjem naloženo HZZO-u, da dužniku usteže pola mirovine a na ime duga koji se godinama nagomilao, te jedan dio na ime tekuće alimentacije.Dakle, HZZO je prvo morao taj dug obračunati, što je komplicirano jer dug seže još iz 1988 godine. Jasno je da je komplicirano zbog mijenjanja valute, te obračuna kamata. HZZO je i napravio svoj obračun, te me i po njemu do kraja i isplatio. Međutim, ja im šaljem prigovor da je obračun pogrešan, a oni to djelomično priznaju te mi nadodaju još nekih 8 tisuća kuna, a za ostali dio koji je krivo obračunat, odgovaraju da nemaju program po kojem bi to računali. Jasno je da moraju izvršiti ovršno rješenje, te da mene ne zanima imaju li oni program ili ne. Time mi je shodno tome počinjena šteta od negdje 50000kn. Sad nisam siguran kakvu bi tužbu morao podnijeti, isplata, naknada štete ili nešto treće...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija