Jump to content

dozivotna novcana renta


netkoo

Preporučene objave

unaprijed isprike ako sam promasio grupu ali imam jedno pitanje Naime od samih pocetaka prikljucio sam se postrojbama MUP-a i naravno sudjelovao na raznim ratistima sto je ostavilo posljedice na moje zdravstveno stanje (psiha). Svoje probleme gurao sam pod tepih sve do unazad nekoliko mjeseci kada vise nije islo te sam nakon duze hospitalizacije od zdravstvene komisije MUP-a proglasen nesposoban za rad a u rijesenju se navodi da je bolest nastupila uslijed obavljanja sluzbe tijekom domovinskog rata. Buduci da sam odmah potom umirovljen s profesionalnom mirovinom interesira me dali je netko pokusao utuziti poslodavca zbog isplate dozivotne novcane rente i kakvi su rezultati a isto tako molim misljenja u vezi navedenog- I da napomenem da je poslodavac izvršio propust jer nije upucivao na sistematske preglede iako je to bio duzan svakih pet godina temeljem kolektivnog ugovora. Sory na poduzem postu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija