Jump to content

Help


Marsella

Preporučene objave

pozdrav svima.

Naime ovako pocet cu od samog pocetka .Ja i jos 4 prijateljice zaputile smo se 17.07.10. prema Livnu .Krecali smo se autom na dionici ceste od Trilja prema Livnu . inace cesta u samom Trilju je puna pjesaka jer vikenom mladi ljudi izlaze u kafice koji su cik uz cestu .Ja sam upravljala autom i to po propisnoj brzini . Ispred mene su bila dva auta od kojih je jedan skrecao u desnu stranu a drugi u ljevu gdje i ja .Ja sam zastala ne jednom od pjesackih prijelaza na kojima su ljudi prelazili i nakon toga sam nastavila dalje da vozim .taj auto koji je bio ispred mene je skrenuo na nekakav parking dok sam ja nastavila dalje da vozim .s ljeve strane se nalaze dvije sale za pireve ispred jedne od sale bilo je dosta ljudi koji su izasli van da zapale duhan il zbog nekog drugog razloga .uglavnom meni se u jednom trenu na cesti stvorio mladic koji nije pogledao ni ljevo ni desno vec je isao prelaziti cestu vec je bio na bijeloj crti i zakoracio u moju traku kad sam ja stala kociti .tek tad kad je zacuo skripu kocnica on se malo okrenuo i da bi mene pokusao izbjeci nekako se vinuo u zrak kao da neku prepreku ide prskociti medjutim ja sam njega zahvatila sa desnom stranom vozila .Bio je u nesvjesnom stanju tj besvjesnom hitna je dosla za otprilike pola sata ,ja sam do tada dala izjavu ,puhala u alkotest koji je pokazao 0.0o i otisla sam na hitnu da mi izvade krv i mokracu . po dolasku kuci zvala sam odmah bolnicu da vidim sta je sa tim momkom i otisla sam odmah ujutro u bolnicu .bio je smjesten na intezivnoj gdje su posjeti bili dozvoljeni tako da sam ja svaki dan bila u bolnici .bila sam i u kontaktu sa doktorom koji mi je rekao da ima frakturu lubanje,dva slomivena rebra i hematome na mozgu ali da su vitalne funkcije u redu da razgovara i tako.Nakon 3 dana ja sam s tim momkom stupila u kontakt gdje mi je rekao da nisam ja kriva nego on jer da nije trebao tako cestu prolaziti i tako .uglavnom sam mu ja rekla da niko nije kriv da je sudbina tako htjela . on je bio na intezivnoj 8 dana a deveti dan kad su ga prebacili na odjel pobjegao je iz bolnice . s tim momkom sam ja i dan danas u kontaktu ,cujemo se mobitelom ,vidimo se odemo na pice i tako .odlicnog je zdravlja i super je tako kaze a i vidi se , u vrlo brzom vremenu on se oporavio. e sad mene je zbog tezih njegovih tjelesnih ozljeda tuzilo drzavno odvjetnistvo.Jucer smo imali prvo rociste gdje sam ja iznjela svoju obrani tj iskaz ,moj svjedok takodjer a i sam taj momak je bio i iznio svoj iskaz .i receno nam je da ce nas opet zvati sud na sljedece rociste .Ja od svega toga imam zapisnik koji ni sama nisam razumjela pa sam otisla do policajca koji je pisao taj zapisnik i tvrdi da trag kocenja je neki 10-13 m i da se ne moram brinuti jer da nisam vozila brzo .medutim cujem sad druge stvari da po izracunu koji je radio jedan prijatelj od ovog momka koji mi je izletio pred auto da sam u grubo vozila 76 na sat .i sad tu nastaje zbunjoza ,mislim znam da nisam vozila brzo jer u tom djelu je bilo dosta ljudi i nikad tu ne vozim brzo .a sto je najgore od 50 kjudi koji su bili nasuprot svega toga sto se dogodilo nitko nije htio dati nekakav iskaz sta su vidjeli ,cak je i s ovim momkom jednan njegov prijatelj prelazio cestu tocnije on je taman zakoracio na cestu al je mene vidio i vratio se nazad al ni on nije htio dati iskaz. zanima me kako se provodi to vjestacenje da li iko zna .ako treba ja cu napisati tocno sto pise u zapisniku .ja nisam imala alkohola u sebi dok je ovaj momak koji je izletio pred auto imao 1,8 promila alkohola u krvi .sad sam ja sva nekako napeta jer neznam sto mi drzavni odvjetnik moze da osudi .

unaprijed hvala na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija