Jump to content

Obavijest


zlatko-grga

Preporučene objave

Poštovani forumaši,

želim skrenuti pozornost svima onima kojima prijeti ovrha, da ako imaju na jednom ili više bankovnih računa male iznose novca, na koje su već zaboravili, da te račune pod hitno zatvore jer bi u protivnom mogli imati bespotrebne troškove i šokove.

 

Imam pred sobom jedan ''izvadak o stanju i prometu po tekućem računu'' od jedne banke koji je dobio moj dobar prijatelj i zamolio me da ga proslijedim na ovaj forum, a da bi ljudi sa istim problemima izbjegli ono što on nije mogao jer nije znao.

 

Dakle radi se o slijedećem.

 

> U izvatku dotične banke stoji da je na dan xy, banka izvršila ovrhu na računu mog prijatelja. Ovršeno je 0,20 lipa koje je prijatelj imao na računu, a za koje nije ni znao jer taj račun ne koristi godinama. Ali sad dolazi ono najbolje.

Troškovi ovrhe su 165 kn. plus 5. kn. naknade za gore spomenuti izvod. Sve u svemu 170 kn za ovrhu na 0,20 lipa. <

 

Eto, to je moja poruka. Zato ljudi ako imate problema sa ovrhom, a imate neki zaboravljeni račun na kojem je zaboravljena neka lipa, pod hitno zatvarajte takve račune jer u protivnom ćete imati nepotrebne troškove.

 

Pozz :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija