Jump to content

mjera nadzora nad izvršavanjem roditeljske skrbi


marlino

Preporučene objave

nadzor se ne odvija od 7 mjeseca ove godine, te sam u nekoliko navrata tražio objašnjenje czss kao i nadzora (koji se međutim ne javlja na tel, a ni na poruke).isti je zapravo tražio razriješenje, a danas sam dobio na ruke (neslužbeno) u czss rješenje o razriješenju nadzora i ukidanju te mjere iako nije prošlo godinu dana (na koliko je ta mjera izrečena). to rješenje datira od 14. 09 a do danas mi nije poslano(vjerojatno s obzirom na dosadašnje manipulacije i nerad CZSS to rješenje je danas i napisano, a ne u 9. mjesecu). za to vrijeme nadzor prima naknadu a ne obavlja svoj posao, prijavio sam dorhu koji od 8 mjeseca do danas nije ništa poduzeo. što mogu još poduzeti i kako dokazati da czss i nadzor ne rade svoj posao ,a neprestalno manipuliraju podacima i dr. ???i na sudu je nadzor (u postupku izmjene susreta) izjavio kako više od 2 mjeseca nije dolazio kod mene???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija