Jump to content

na sud zbog fizickog napada na nas


lunanika

Preporučene objave

pozdarv svima.molim vas hitno pomoc!

brata mi je napao vlasnik kafica iz cistog mira trcao za njim van te ga izcipelario.bili smo vani ovece društvo na hallowin partyu po maskama.brat je imao crni kaput sesir i mini bezbol palicu.bili smo tamo od 22h pa sve do 2 h kad je sve pocelo.cjelo vrjeme smo svi zivi imali tu palicu u rukama i niko nije nista komplicirao.sa nama su bili cak i rodaci vlasnika kafica koji su isto tako palicu drzali u rukama.kad se brat vracao sa vecea napao ga je taj tip i vani ga pred dvadesetak ljudi udarao nogom a mali je pred njim bjezao i nije se ni branio.cak ga je vlasnik htio udariti sa tom palicom.kad sam se ja priblizila vlasniku unutra kod šanka da ga kulturno pitam sta se dogodilo on je i mene napao i poceo naguravat da me suprug u zadnji tren uhvatio da ne padnem.pozvali smo policiju napravili zapisnik vlasnik je bio u jako alkoholiziranom stanju a mi smo imali 0,3 i 0,6 promila.otisli smo sa bratom na hitnu i sve je ok fizicki ali mali mora kod psihijatra.nema tragova nasilja.imamo 2 svjedoka koje su drugi dan policija posjetila i oni su potvrdili pricu.vlasnik tvrdi da je mali mahao sa palicom sto mi imamos vjedoka koji je potvrdio da nije i vlasnik tvrdi da ga je samo izbacio a ne i udario.naculi smo da ce dovest na sud sogora koji je bio sa nama u društvu da potvrdi njegovu pricu.sta sad ljudi dragi? kako postupiti i kako pokrenut privatnu tuzbu? dali mogu i ja pokrenut za naad i na mene?molimo vas pomoc jer nam je potrebna..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ništa bez uvida u policijsko izvješće. Jednostrane priče o tučama prihvaćam s rezervom.

 

Posjedovanje bejzbol palice na javnom mjestu izvan bejzbol takmičenja je prekršaj iz Zakona o oružju, te ako se i toga policajci sjete toj "vještici" slijedi sasvim ozbiljan optužni prijedlog i vodeće mjesto na optuženičkoj klupi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija