Jump to content

Molim pomoc...


knndy

Preporučene objave

Prije svega veliki pozdrav.

Imam jedan veliki problem i molio bi pomoć. Naime u 3 mj. sklopio sam ugovor s Karlovačkom pivovarom oko financiranja tende za moj lokal. Sve smo dogovorili, potpisali ugovor i kako mi je obećano od trg. putnika pivovare tenda je treba pokrivati cijelu terasu. Na moja pitanja dali ću imati ikakvih problema sa suncem i toplinom ispod nje odgovor mi je bio da je tenda od vrhunskog platna ( siva ) i da neće bit problema kao sa suncobranima. Pri potpisivanju ugovora morao sam i priložiti zadužnicu od 50000 kn ( vrijednost tenede po ugovoru je 23000 s pdv-om ). Nakon par dana došla je tenda, dečki su je smontirali i sve 5 dok je nisu otklopili do kraja i dok ustvari nisam vidio da tenda ne pokriva cijelu terasu. Nakon određenog vremena utvrđeno je da je pakleno vruće ispod nje po ljeti ( čak mi je bilo bolje pod crvenim suncobranima ). Najveći problem je taj što mi tenda pokriva samo 1/2 terase kad je sunce ( dužina tende je 10x4m ).

 

Moje pitanje je dali postoji mogućnost raskidanja Ugovora i skidanje tende bez da mi se stavi ta zadužnica na naplatu??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija