Jump to content

Prometna nezgoda


twisted81

Preporučene objave

Na parkiralištu me udario kombi. Moj auto je bio parkiran(bez putnika i vozača), ali su oštećenja bila poprilična(što se kasnije pokazalo cca 20000kn). Čovjek koji me udario voio je kombi(vjerojatno službeni). Nije bilo povrjeđenih i šteta naizgled nije bila velika. Policija nije pozvana i ispunili smo europsko izvješće o nezgodi. Čovjek je to potpisao, priznao krivnju te isto ponovio na potpisivanju izjava kod osiguranja. Problem nastaje kada njegovo osiguranje(allianz) odbija platiti štetu sa obrazloženjem da nije zvana policija na očevid te da izjave svjedoka ne dokazuju utvrđene činjenice, te da "oštećenja na vozilima se ne poklapaju (po visini, intenzitetu, te dinamici kretanja vozila)". Kako sad ispada da do sudata uopće nije došlo ako je čovjek priznao krivnju i potpisao izjavu? Kako doći do nadoknade štete? Postoje i svjedoci, ali bez policijskog zapisnika ne priznaju sudar, a zakonski se netreba zvati policija kod takvih nezgoda.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija