Jump to content

HT - potvrda o naknadi za pravo puta


plok

Preporučene objave

Kako u ovoj Lijepoj našoj svi odreda nešto traže i grabe,ugodno se iznenadih kad vidjeh da je jedna kompanija poput HT-a odlučila me darivati.

 

Naime dobio sam od HT-a "potvrdu o pravu puta" prema kojoj bi oni meni plaćali 66,72kn :) godišnje za korištenje 11,12m2 mojeg zemljišta a koje se nalazi i vodi kao put i kroz koje prolaze kablovi od HT-a.

 

E sad,obzirom da kablovi preko mog zemljišta prolaze preko 20g.,premda nikada nitko nije pitao niti dao suglasnost za iste,a i činjenicu da su nas se iznebuha sjetili obeštetiti,pretpostavljam da je sve vezano uz slučaj susjede koja je tužila HT,nisam upoznat kako i zašto,no obzirom na ovu ponudu koju sam dobio pretpostavljam da ih je tužila upravo zbog korištenja puta i neplaćanja prava na isti.

 

Pa ukoliko tko zna ponešto više slobodno neka napiše,a ukoliko se da izvući koja kuna od ovakovih firmi za ovakve situacije,bio bih jako radostan :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija