Jump to content

navodni prolazak na crveno


Haba

Preporučene objave

Kao prvo pozdrav clanovim foruma!

 

Iz Karlovca sam i imam vozacku vec 6 godina.

 

Jucer me u Zagrebu zaustavila policija dok sam isao u posjet Tehnickom muzeju. Zaustavili su me na nacin da su sluzbenim vozilo dosli s moje desne strane auta i policajac mi je mahnuo rukom da stanem. nakon toga smo skupa stali na plocnik. Trazio me dokumente i ja sam ih uredno dao. Rekao mi je da je razlog zaustavljanja prolazak kroz crveno kojeg ja uopce nisam svjestan, jer, siguran sam da sam stao na svakom crvenom svijetlu. Djevojka je bila samnom i bas se par trenutaka prije našalila kako nemamo srece sa crvenim svijetlima :).

 

Ugl, pitao sam policajca gdje se to dogodilo i on mi je rekao ali s obzirom da ne poznam Zagreb ne znam gdje su te ulice niti sam zapamtio naziv u šoku.

 

Rekli su mi da je kazna od 2000 - 5000 kn, 3 kaz. boda i 3 mj. bez dozvole.

 

Moram napomenuti da su mi podatke zapisali na mali komad papira koji je policajac izvukao iz dzepa jakne te da nisam dobio nikakav zapisnik. Niti su ga ispunili.

 

Rekli su da ce mi kazna doc od sudca na kucnu adresu.

Provjerili su moje podatke preko radio stanice i onda su se uvjerili da nisam nikada kaznjavan.

 

Sto mi je ciniti?? Smatram da nisam kriv. Jedino ako sam negdje propustio kakav semafor za sto su sanse minimalne?

 

Žaliti se? Mogu im pokazati ugovor o radu na kojem stoji da radim za 10,33 kn po satu, 40 sati tjedno?

 

Također, auto mi svakodnevno treba radi odlaska na posao.

 

Napominjem jos da je sve odrađeno pristojno i nije bilo nakakvih incidenata ili povišenog tona.

 

Hvala vam na savjetima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru!

 

mislim da cu se zaliti i poricati da sam napravio prekrsaj jer sam siguran da sam stao na svakom semaforu! i djevojka tako moze potvrditi!

 

nije mi jasno ako sam se ja kretao kao i ostali auti a nisam bio zadnji u kolonim vec nekoliko puta i prvi i imao najbolji pogled na semafor, kako sam onda ja prosao kroz crveno a nitko drugi ne?

 

i bas pogotovo sto sam bio u nepoznatom gradu, bio sam jako pažljiv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija