Jump to content

Pravno savjetovanje prijeko potrebno


IvanaKl

Preporučene objave

Poštovani, imam veliki problem koji nikako ne mogu riješiti sama, a od odvjetnika nemam velike koristi,jer nažalost nisam pravnica i ne razumijem njegove pravne termine....

Prometna nesreća se dogodila 01.08.2006. godine.

Idealni vremenski uvjeti. ljeto. Nalazim se na biciklu i krećem se naseljem, kroz zavoj, nailazi jedan čovjek divljajući kroz naselje, 120km/h. siječe zavoj i tako mene pokupi,naišao mi je s leđa itd,. Nebitno je to. Bitne su moje ozljede. Presađivanje kože na ramenu, tj. uzimanje tkiva s lijeve natkoljenice da se pokrpa rupa na ramenu, rupa je i dandanas jako vidljiva. mišljenje kirurga je podijeljeno.i da i ne za plastičnu.nadalje, potres mozga, tri brazgotine na gornjoj strani leša, koje su šivane,također jako vidljive. prijelom ligamenata u lijevom koljenu, tu ozljedu mi u bolnici požeškoj nisu priznavali pune 2 godine,tako da sam hodala slomljena svo to vrijeme. Sudski vještak kaže: lake tjelesne ozljede. molim? ja sam cura koja ima 22 godine, i živim s ožiljcima i cijeli četvrti srednje provodim u bolnici na terapijama itd.

ok, potom odvjetnik pokreće tužbu JADRANSKOG osiguranja. da,jadransko. ne moram vam ništa reči. idemo mi fino na suđenja itd,. u petom mjesecu ove godine dobijem 58 000 kn, prvi dio odštete,na drugi dio se osiguranje žali,previše im za isplatit "ipak ja hodam i nisam invalid", citiram. e sad.

1. zanima me kolika je vjerojatnost da će se ovih narednih 40 000 kn istjerat do kraja.

2. nisam zadovoljna odvjetnikom,koji mi je prije pola godine uzeo 10 000 kn, jer je napravio neki račun po kojemu ja njemu dugujem 19.600.realno gledajući,.to je cca 20% od cca 100 000 kn. nešto je spominjao da je to sad na županiski sud dalje prešlo,taj moj predmet,tj da nije više na općinskom,ako sam dobro shvatila,ali smatram kako me je uvelike zakinuo,kako ne radi dobro svoj posao. isplati li se uzeti od njega paire i predati ih drugom odvjetniku da mi slučaj dovede do kraja, i jesam li onda prvom dužna još tih 9600 iako mi neće slučaj on do kraja voditi.

nadalje,poštovani, u moju odštetu nije ušla operacija prednjih križnih ligamenata,koji su dokazano stradali prilikom prometne, tj koljeno sam operirala prije godinu dana, a prometna je bila prije 4,5 godina

može li se nakon ovog,ako se istjera do kraja,podići ponovno tužba protiv jadranskog i tražiti da mi se odredi invalidnost na to koljeno? zbunjena sam krajnje, jer sam u startu uzela krivog odvjetnika,bila sam dijete i jedva sam preživila

moje tijelo je preživjelo,ali moja psiha me ubija,danima,tjednima,mjesecima. postoji li mogućnost podizanja PRIVATNE tužbe protiv gospodina koji me pogazio, jer me trajno oštetio, jer se ponaša krajnje neprimjereno prema meni, ja sam ispala kriva za sve.iako nisam

meni će fizičke posljedice ostati za cijeli život, moje duševno stanje nije dobro, ožiljci su tu,a ja imam tek 22 i tako ću morati živjeti cijeli život

molim vas pomozite,nadam se da sam vam otprilike uspjela objasnit u kakvoj sam situaciji,ako imate još pitanja,nešto vam nije jasno,slobodno pitajte.

ps.napominjem kako sam zaboravna,oštećen mi je centar za ravnotežu....ništa više nije isto.

90 000 kn za to??????

da!!!hitna pomoć se tad ponašala krajnje neprofesionalno.30 min nisu htjeli doći,rekli su da me netko od očevidaca doveze,ja sam bila u šoku i krvarila sam jako,kad su došli,ubacili su me u kola,bez ikakvog pregleda jeli mi ozljeđena kralježica itd.imam svjedoke koji to kažu,ostali su šokirani zbog njihovog ponašanja, može li se tužiti hitnu ili je to suđenje koje ću izgubit, je li mi prošao rok*?

HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija