Jump to content

forex-molim pomoć


sara25

Preporučene objave

Da li itko ima ikakvu informaciju o podizanju prijavi protiv finanzasforex "predstavnika"u Hrvatskoj? Ili bilo šta o forexu..Uložila sam poveću svotu novca preko posrednika, i nakon svih natpisa u novinama i nakon što je razotkrivena prevara on je imao obzira tražit još novaca pod izlikom skupe tužbe koja će se podići protiv brokera (offshore kompanija). Ima tu još svašta, ali ne bih duljila...samo molim za bilo kakvu pomoć..

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Koliko znam, trenutno još nema tužbe u Hrvatskoj, aktualno je prikupljane dokaza u Americi od strane američke tajne službe. Ne znam da li ste se već poslali dokumentaciju (rok je 31.12.), ali čini mi se da je to trenutno najkorisnija stvar - prijavnica je na linku http://www.justice.gov/usao/flm/

 

Na toj se stranici mogu pronaći i 2 interesantna dokumenta u kojima se navodi blokirana imovina EMG-a, tu su sva zaplijenjena vozila, zlato,bankovni račun s desecima milijuna USD, itd...

 

Što se tiče okupljanja oko španjolskih odvjetnika i 350 eura donacije (?!?), čini mi se da je to samo još jedna od muljaža iste ekipe.

 

Ako bude novosti oko tužbe u Hrvatskoj, molim za informaciju na ovim stranicama, iako mislim da je većina naših "sponzora" bila samo još i naivnija od nas "ulagača". U svakom slučaju, najgore što možemo učiniti je samo čekati da se sve samo od sebe riješi, jer je sigurno da svoje novce nećemo vidjeti ako se nikakav postupak ne pokrene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

hvala na odgovoru,

 

kod mene je specifično sto je dotični gospodin uzeo novce koje nije nigdje uplatio, zadržao ih sebi, dao mi neki izmišljeni ugovor, koji nije potpisan od nikakve strane, offshore kompanija iz Paname (cak moje ime ne pise točno). Iz policije su mi rekli da ga prijavim direktno državnom odvjetništvu, jer je ovo prevara koja ja mislim nema veze s forexom, nego je on na povjerenje izvukao novce. Napisala sam kakvu takvu prijavu, samo trebam skupit hrabrosti i poslat.

 

lijep pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

sara25 je napisao:

Da li itko ima ikakvu informaciju o podizanju prijavi protiv finanzasforex "predstavnika"u Hrvatskoj? Ili bilo šta o forexu..Uložila sam poveću svotu novca preko posrednika, i nakon svih natpisa u novinama i nakon što je razotkrivena prevara on je imao obzira tražit još novaca pod izlikom skupe tužbe koja će se podići protiv brokera (offshore kompanija). Ima tu još svašta, ali ne bih duljila...samo molim za bilo kakvu pomoć..

Hvala

 

Da ima mogučnosti nešto poduzeti uključi se u hrvatski forum za forex tamo češ saznati podosta informacija

link:

http://forexhrvatska.com/forum/index.php?PHPSESSID=70b8aac1b4fc1e4b896f9d97aca5519c&

direktni link:

http://forexhrvatska.com/forum/index.php?PHPSESSID=70b8aac1b4fc1e4b896f9d97aca5519c&topic=252.1250

 

Obavezno pogledaj !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...

bravo samo treba ustrajati

ima puno onih koje nije prevario finanzas forex vec sponzor ili neki drugi nazovi ulagac a malo nas koji tuzimo,medjutim nadamo se dobitku parnice protiv lopova. u policiji su te dobro savjetovali no pitanje je da li ces moci sve dokazati,al prvo se krece od drzavnog odvjetnistva,a zadnji je rok,tj gori pod nogama za prijavu.

 

u tuzbi moze pomoci vazni dokumenti koji se u pdf-u nalaze na dnu strane

http://www.justice.gov/usao/flm/programs/vw/EMG/EMG.html

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija