Jump to content

T-com: čudan način ugovaranja MAXadsl usluge


aquarius

Preporučene objave

Pozdrav svima!

U obiteljskoj kući imam dvije tel. linije, obje na moje ime, račune uredno podmirujem. Prije nekoliko godina ugovorio sam MAXadsl uslugu na broju A. Nakon isteka ugovorne obveze od 24 mj., nastavio sam koristiti (i plaćati) uslugu i dalje. U 02/2010 imao sam problema sa spajanjem na net, zvao tehničku podršku i njihov tehničar je došao i zamijenio modem. Rekao sam da je ugovor istekao, on je odgovorio da to nema nikakve veze i da mu trebam platiti 200kn za izlazak na teren. Uz to nije mi ostavio nikakav pisani trag da je izvršena zamjena modema, niti garanciju niti išta. Krajem 10/2010 u T-centru sam ugovorio MAXadsl uslugu na broju B u obit. kući, te rekao djelatnici da želim odjaviti uslugu na broju A jer je ugovor istekao. Ona je to provjerila, rekla da pričekam da usluga proradi na broju B, pa tek onda da odjavim uslugu na broju A. Tako sam i uradio, i u 11/2010 išao odjaviti uslugu na broju A. Djelatnica mi je rekla da ne mogu odjaviti uslugu na broju A jer mi je izvršena zamjena modema pri čemu je automatski aktiviran ugovor na 24 mjeseca!!! Naglašavam da se oba broja nalaze u istoj obit. kući i da se wireless veza s jednog modema može "hvatati" unutar cijele kuće i stvarno nema potrebe za postojanje dvije wireless veze. Podnio sam prigovor T-comu, ali "prigovor nisu u mogućnosti prihvatiti kao osnovan". Da sam znao da od 02/2010 imam ugovor na 24mj na broju A, ne bih uopće razmišljao o tome da ugovaram istu uslugu na broju B, nema smisla. Sad pišem drugi prigovor, pa ako netko ima dobronamjeran savjet što napraviti da se isti i prihvati, bit ću usitinu zahvalan!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako imate potrebu za nekom uslugom nadležnima postavite

ako se odobri usluga sklapa se ugovor

ugovor o korištenju usluge mra se napisati i potpisati.

za produženje ugovora trebali ste biti obavješteni .

i sa istim biti suglasni (suglasnost potpisati)

pismeno se obratite odgovarajučoj službi HT-a u ZG

(preporučeno i sa povratnicom)

jednu od usluga otkažite (zbog zablude i neinformiranosti) HT-u ,pismeno preporučeno i sa povratnico .

 

a nebi bili loše da se obratite HAKOM-u i obrazložite slučaj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija