Jump to content

Pobjegao s mjesta nesrece?


yozotrinity

Preporučene objave

Poštovani,

 

Opisat cu Vam prometnu nezgodu te ono sto je sljedilo...

 

-Vozim se dvosmjernom cestom, te naidjem na auto koji je parkiran na cesti. To je prometna ulica sa bocnim parkinzima, isti je bio parkiran zatvarajuci izlaz autima parkiranim na parkingu.

No, dobro, ja stanem iza njega (njemu sva 4 upaljena, nema nikog u autu)da propustim aute iz drugog smjera, te krenem zaobilaziti auto kad je to bilo moguce... No medjutim zbog muzike u autu, te moje curice od 5 godina, nisam osjetio, da sam pri zaobilazenju ''kvrcnuo'' taj auto, te produzim dalje.

 

-No medjutim, nakon 50-ak metara vidim nekog covjeka da mi mase sav izbezumljen.

Ja stanem, izadjem, a on se pocne derat da sam pobjegao s mjesta nesrece. I tako, malo prestrasen i zbunjen pokusavam smiriti covjeka. On govori prvo da on radi u policiji...te da ce zvat policiju, no medjutim dodjemo do toga da cemo se dogovoriti te ja njemu dajem moje podatke. Radilo se o jako malo ogrebotini...no dobro, to nije bitno.

 

I tako nakon par dana, mi se dogovorimo naci kod nekog lakirera (kojeg sam ja nasao).

Ja sam bio spreman platit farbanje cijelog branika, nije mi bilo bitno jer sam vidio da je covjek malo iracionalan.

 

I dobro, decki ustanove da se to moze ispolirat, i to ucine. Svi gledamo (iako ja nisam puno vidio ni prije...) no sve se cini OK.

On je zadovoljan, dajemo si ruku.

Placam deckima za kavu (nismo potpisao nista s njime...)

 

- Prodje 7 dana i covjek mene zove, te pocne razgovor u stilu:

''Kao sto ste vi vidjeli oni nisu nista napravili...te da tada nije bilo dovoljno svjetla da se ta ogrebotina vidi''

Ja mu govorim da ja to ne razumijem , te da mislim da smo mi sve rjesili...

Takodjer govori da je bio kod tog istog lakirera te da mu ovaj isto potvrdjuje da su te crtice jos tu...

No ja sam ustrajan da necu nista vise platiti...te ovaj zavrsava pricu da ce me tuziti jer sam pobjegao s mjesta nesrece.

 

-Dobro, ja zovem isto lakirera, on potvrdjuje njegovu pricu.

 

 

Sto mogu ocekivati...?

 

Zahvaljujem na odgovorima.

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija