Jump to content

što učiniti


kala-zg

Preporučene objave

Živim u izvanbračnoj zajednici skoro 30 godina i u njoj je rođeno 3 djece,dvoje već punoljetno.

U zajednici je stečena imovina od dva stana i poslovnim objektom,kupljeno kreditom koji je otplaćen prije cca 10 godina.

Muž je svojim poslom došao u teškoće i bez mog znanja (jer je sve bilo upisano na njega)podignuo hipotekarne kredite na stanove a poslovni objekt prodao.

Meni je to tajio i izigravao uspješnog poslovnjaka.

Sad svoju obitelj tjera iz stana jer ima ljubavnicu a nema novca za vraćanje kredita a nema više na što dignuti nove.

Što sad učiniti?Tražiti podjelu bračne stečevine i dobiti otplate za koje nisam znala niti ih potrošila.Da li se to može uopće dokazati?Kako zaštititi djecu od mogućnosti da to njima sjedne na život?Mi nemamo mogućnosti otići jer nemamo kamo.Molim za odgovor,jer nas prestrašno psihički maltretira.Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Mozete traziti razvrgnuce zajednicke stacevine (ne bracne jer ste izvanbracni drugovi a oni imaju zajednicku stecevinu). Prije toga mislim da bi trebalo dokazivati izvanbracnu zajednicu, no to ne bi trebao biti problem posto traje puno vise od 3 godine i u njoj je rođeno troje zajednicke djece. Sto se tice Vaseg straha da cete morati otplacivati dugove Vaseg izvanbracnog supruga i toga da ostanete na ulici, mislim da se to moze rijesiti pravnim putem,no izvan obiteljskog prava...da prijavite prijetnju, uznemiravanje...vj.biste morali u sudskom postupku dokazivati da ste prevareni i da je sve navedeno napravljeno bez Vaseg znanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija