Jump to content

dopunjavanje djelatnosti u d.o.o. i promjena sjedista


jonny

Preporučene objave

koliko kosta dopunjavanje djelatnosti u d.O.o. i promjena sjedista?

je li postoje MTU za prodaju putem webshopa?

do sad sam imao poslovnicu ali kako su troskovi preveliki zatvorio sam sve i od sad bi radio samo prodaju putem webshopa iz vlastite kuce i servis u njoj pa me zanima da li za to treba ishoditi kakve dozvole (ugovor o najmu jedne prostorije u kuci gdje bi se obavljao servis i prodaja webshop) da li tu treba takoder svako 6 mj ispitivanje kao i za prostor ispravnosti struje jer struja bi bila iz domacinstva pa sad kako to rijesiti jer nemam zaseban sat za tu jednu prostorijiu?)

uglavnom sto je sve potrebno za obavljanje te 2 djelatnosti i ako je moguce iz kuce?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve statusne promjene koje radite u trgovačkom društvu (promjena sjedišta,djelatnosti,vlasništva,udjela...) ne koštaju isto u svim županijama i kod svih javnih bilježnika.

Cijena varira od 2.500 do 4.000 kn pa je stoga najbolje da provjerite u svom mjestu.

 

Što se tiče pokretanja djelatnosti web shop-a, niste definirali o kakvoj robi/usluzi se radi te o kakvom servisu je riječ.

 

Ovisno o navedenom, MTU je potreban jedino ako se radi o robi za koju je potrebno skladištenje odnosno sa kojom se mora rukovati na način kojim se osigurava čuvanje njene kakvoće.

 

Ponovno, ovisno o tome o kakvoj robi/usluzi/servisu se radi ovisi da li je obavljanje djelatnosti dozvoljeno u stambenim prostorijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija