Jump to content

Pomoc,vozacka


53andrej

Preporučene objave

Pozdrav,imam jedan veliki problem pa ako netko moze pomoci lijepo molim,napravio sam prosle godine veliku glupost,u pola sata sam napravio 7 prekrsaja,nije bitno kojih jer sam bio na sudu u 8 mj.i preko nekih veza sam drasticno smanjio kaznu,te mi je trebala biti oduzeta vozacka dozvola na duze vrijeme,ali i to uz pristanak policijske sluzbene osobe sam zamjenio za uvjetne kazne u trajanju 1 g.27.08.2010 dobio sam rijesenje od suda upravo ovako kako sam opisao gore,gdje pise da se stranke,u ovom slucaju to je bio policajac koji je zastupao svoju postaju odricu mogucnosti na zalbu i rijesene postaje pravomocno,sve super,presuda u moju korist i ja sretan,e jucer 19.01.2011 nastaju problemi kad sam od iste policijske uprave dobio rijesenje da imam 9 bodova i da mi oduzimaju vozacku dozvolu na 12 mj.i to svih kategorija,iako je prekrsaj koji sam ja napravio pocinjen sa b kategorijom,pitanje,sud mi ostavi vozacku zbog potrebe posla i predstavnik te policijske postaje se slozi sa presudom,a sad dobijem od te iste policijske postaje da je uzimaju,dali policija moze uzeti vozacku ako je sud odredio uvjetnu kaznu u zamjenu da vozacku zadrzim,smisao uvjetne kazne,pomoc?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvjetna kazna nije oslobađanje odgovornosti već - kazna.

 

Negativni prekršajni bodovi nisu kazna već posljedica presude, a presuda je bila " kriv je, kažnjava se uvjetno...".

 

Postupak policije je potpuno ispravan.

 

Naravno, policijska riječ nije zadnja, iskoristiti sve pravne lijekove koji su na raspolaganju, pa će sud reći zadnju riječ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija