Jump to content

Zagrebparkng, pauk i nadalje..


4YX

Preporučene objave

Pozdrav škvadro!

Nov sam na forumu i trebao bih malu pomoć oko slučaja sa paukom i parkiranjem.

 

Parkirao auto u slijepu ulicu dužine 10m koja ima trotoar širine 50cm, što i nije neki trotoar. Njime se ne korite pješaci jer je zarašten žbunjem. Nakon 3 godine parkiranja na tom mjestu pauk mi digo auto sa obrazloženjem:

...počinio prekršaj Čl 82, stavak 1 točka 10, a kažnjiv po čl. 82, stv. 4. istog, jeli...

Novčana kazna je naravno 300 a i naravno velikozdušna usluga ZagrebF....pARKINGA 500kn.

 

E sad..

Taj se taj trotoar ne koristi, štoviše ukupne dužine je oko 10m. Nisam smetao i ugrožavao nikoga u prometu, pa niti pješački promet. Obzirom da trotoar nema kosinu za invalide, a niti djeca ne mogu kroz granje nisam bio nikom na putu. Na cesti je bilo mjesta dovoljno za vozila i pješake zajedno. Cesta je slijepa pa niti prometa nema..

 

Da mi dakle, lijeće mozak sa 300kn jer sam zgriješio mišlju i djelom parkirajući na kvazi trotoar mogu to razumjeti, ali bez borbe im 500kn za njihove velikodušne usluge transporta neeee-dam.

 

Nešto mi kompa napomenuo da ne smiju dizati vozila samo zato kaj su plačeni za to, već da moraju imati dobar razlog za dizanje!!!

Može li netko procijeniti ima li smisla sudit se ili dati pare i K...j doma na WC-u?

 

Plizzzz hEPL!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija