Jump to content

dokada ????


grozni

Preporučene objave

Na ovom forumu 3-4 osobe mrzitelji umirovljenih hrvatskih branitelja konstantno pljuju po svim RVI bez ikakvih valjanih dokaza.Tim frustriranim tipovima jedini cilj je izprovocirat,popljuvat,izvređat nekoga od forumaša (poslastica su im HRVI)da bi na njemu "lječili" svoje bolesne umove.

To im se dozvoljava,dokada? Možda da se mi ostali maknemo sa foruma pa nek se onda "glođu"između sebe.

Evo jedan od stotine primjera kako oni to rade,pametnom dosta.

 

 

grozni je napisao:

xy piše:

 

 

 

zato jer je ovo braniteljki portal

zato jer nam takvi lažni invalidi ruše ugled

zato jer treba napravit poštenu reviziju i uklonit te parazite,itd.itd

 

Čitaj pažljivije,čovjek je branitelj ali ne "lažni invalid".

 

 

 

 

a di sam ja spomenuo da je on lažni invalid?

da nisi nekoga prepoznao u mom postu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nista novo jer “ovo” na sto Ti ukazujes je ogledalo iliti preslika (NE)-popularnih drzavnih institucija koje neadekvatnom primjenom zakona) “ nase nam lijepe”,uveliko pridonose da svaka “šuša” I svaki ye….etar moze pljuvat po svemu I svakomu tko ima predznak branitelj odnosno RVI .. Shvati ovo kao… mi zivimo u zemlji demokracije u kojoj svatko ima pravo iznijeti ono sto misli, al’ nazalost u svoj toj demokraciji nema strucnih osoba koje bi mogle ukazati da je netko zlouporabio oblik pojma demokracije odnosno slobode javnoga misljenja I govora ,odnosno sankcionoiranja istoga a zbog vlastitoga misjenja –odnosno govora mrznje upucinih na “racun” onih koji sui m omogucili to (NE)-pravo ne zaleci I vlastiti zivot !!??

 

zivi i zdravi bili ma gdje bili!! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

grozni,

Svatko ima pravo da misli o braniteljima i pitanjima vezanim uz tu populaciju što želi.

Zar vi očekujete da svi isto misle ili želite da ovdje pišu samo oni koji misle isto kao Vi.

Pa borili smo se za demokraciju i moramo se naviknuti na nju.

Za ovo pitanje niste ni trebali otvarati novu temu(moje mišljenje) jer je to valjd asamo po sebi jasno(ili nije?).

Treba zahvaliti moderatoru koji dopušta iznošenje svega i svačega,jadanja i sličnih stvari koje uopće nemaju veze za pravom jer je ovo pravni portal. Ima razumjevanja pa nas pusti da se tu malo izjadamo i svi moramo biti tolerantni jedni prema drugima,a ne zabranjivati nekome da piše kako misli sviđalo nam se ili ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

diksi je napisao:

grozni,

Svatko ima pravo da misli o braniteljima i pitanjima vezanim uz tu populaciju što želi.

Zar vi očekujete da svi isto misle ili želite da ovdje pišu samo oni koji misle isto kao Vi.

Pa borili smo se za demokraciju i moramo se naviknuti na nju.

Za ovo pitanje niste ni trebali otvarati novu temu(moje mišljenje) jer je to valjd asamo po sebi jasno(ili nije?).

Treba zahvaliti moderatoru koji dopušta iznošenje svega i svačega,jadanja i sličnih stvari koje uopće nemaju veze za pravom jer je ovo pravni portal. Ima razumjevanja pa nas pusti da se tu malo izjadamo i svi moramo biti tolerantni jedni prema drugima,a ne zabranjivati nekome da piše kako misli sviđalo nam se ili ne.

 

Poštovani diksi,nevjerujem i znam da nemislite kao ovi o kojima sam pisao,ali brate mili šta je previše je previše.

Nema dana da jedni te isti ne pljuju po umirovljenim braniteljima i trpaju sve u isti koš.Ja se stim neču nikada složit niti ču šutke to promatrat jer sam svoje najbolje godine ostavio tamo negdje 91 gdje je trebalo za razliku od nekih.

Demokracija,šta je to?Dali je u demokraciji sve dozvoljeno,i u demokraciji vrede neka pravila igre nije to divlji zapad kao šta si neki pojedinci misle.

Nemora se nitko slagat samnom ali neka mene ne trpa u one svoje A,B,C,D prijatelje jer ja takav nisam.A sve dok pišu opčenito o HB ili RVI onda se tiče i mene.Kad budu pisali konkretno imenom i prezimenom ili nickom ja ču ih prvi podržat. :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

grozni je napisao:

 

 

Poštovani diksi,nevjerujem i znam da nemislite kao ovi o kojima sam pisao,ali brate mili šta je previše je previše.

Nema dana da jedni te isti ne pljuju po umirovljenim braniteljima i trpaju sve u isti koš.Ja se stim neču nikada složit niti ču šutke to promatrat jer sam svoje najbolje godine ostavio tamo negdje 91 gdje je trebalo za razliku od nekih.

Demokracija,šta je to?Dali je u demokraciji sve dozvoljeno,i u demokraciji vrede neka pravila igre nije to divlji zapad kao šta si neki pojedinci misle.

Nemora se nitko slagat samnom ali neka mene ne trpa u one svoje A,B,C,D prijatelje jer ja takav nisam.A sve dok pišu opčenito o HB ili RVI onda se tiče i mene.Kad budu pisali konkretno imenom i prezimenom ili nickom ja ču ih prvi podržat. :namiguje:

 

U potpunosti se slažem sa ovim što piše grozni.

Neki su demokraciju shvatili predoslovno.Ako se piše u stilu svemirca,jutra1 i felixx-a proizvoljno i neargumentirano onda se na to mora reagirati jer se pljuje po časnim i poštenim braniteljima.Ako gospoda imaju dokaze i građanske hrabrosti imaju mali milijun načina da otkriju imenom i prezimenom tzv.lažnjake.Nikom nebi smjelo biti dopušteno blatiti i u isti koš trpati sve branitelje,a to se na ovom forumu upravo čini,a motivi su razni. Molim moderatora da obrati pozornost i briše takve postove. Bez upozorenja, bez obzira o kome se radi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podforum o pravima branitelja ima svoju svrhu i namjeru i pohvalno je da moderator i uredništvo pokazuju fleksibilnost pri uočavanju iskakanja od pravne tematike ovog foruma jer je razumljiva osjetljivost braniteljske populacije.Uvijek zamišljam ovaj forum kao jedno virtualno mjesto za druženje branitelja ali u tolerantnoj komunikaciji i međusobnom poštivanju.Primjetno je da se forum koristi za podizanje nepotrebnih tenzija u ovo ne baš sjajno vrijeme za branitelje u ovoj zemlji.Svi oni koji dolaze na forum sa namjerom napadanja ili optuživanja braniteljske populacije za kojekakve nepravilnosti među našoj populaciji sve to mogu pisati na mjestima na kojima je to i predviđeno.To znači da je već prozirno dolaziti ovdje i postati podatak da moj susjed Štef ima lažni status HRVI.Nema potrebe to postati,ima državno odvjetništvo i onaj koji ima te podatke dužan je to prijaviti toj instituciji i pustiti branitelje da komuniciraju putem foruma o svojoj problematici.Smiješno mi je bilo pročitati u jednom postu kako se na nekim forumima sprdaju s braniteljima,primjer Index forum.Svratite tamo kolege pa ćete uočiti da se tamo nitko ništa više ne sprda s braniteljima nego ovdje mi sami sa sobom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija