Jump to content

Detaljni plan uređenja


zikzak

Preporučene objave

Bok svima,

 

Evo kupio sam prije par godina zemlju ! U međuvremenu se su opčine ( županije / država ) izrađivala prostorne planove. Moj komad zemlje je sad u neizgradjenom dijelu gradjevinske zone ( žuta zona ). Zatražio sam od nadležni organa da mi to daju na pismene i dobio sam taj dokument ( gdje se citira da su navedene parcele nalaze u neizgradjenom dijelu gradjevinske zone ). Kako je prošlo dvije tri godine ja sam upitao dolje da li se izrađuje DPU ! Dobio sam informaciju da je isti u fazi obrade znači mogao bi uskoro vidjeti svjetlo dana. U biti ide sve po planu ali sam čuo da ta ista moja zemlja nije u biti u u toj općini nego da pripada drugoj jer je zemlja na navodnoj granici tih općina pa se svađaju oko toga. Logično ispada da je jedna općina nešto urbanizirala šta joj ne pripada !!! Mene sad zanima da li je moguće da sada npr. ova druga strana izbaci taj moj komad zemlje iz plana. Makar je uvidom županijskog plana ta ista uvedena. Kako sam rekao problem je nastao sad tek prije par mjeseca. Ja mislim da nije moguće da se to promjeni ali u ovoj državi se svašta dešava pa tako nisam baš 100 % ( znači kad su se radili planove sve je prošlo da se nitko nije bunio ).

Molim vas za pomoć !!

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija