Jump to content

prekoracenje brzine - zalba propala sta dalje


gsxrsoma

Preporučene objave

Postovanje dobar dan svima!

 

7.mjesec 2010,prekoračio sam brzinu za nekih 40km/h gdje je max dopusteno 50%,zaustavio me presretac sve 5 ja priznao gresku,kriv sam nema se sta reci.zalio se sudu da nemam platiti kaznu od 2000kn jer sam student nezaposlen i nemam primanja(dosad je to prolazilo kod manjih kazni,budem kriv al ne platim nista) i zamolio sam ih da mi smanje kaznu al od toga naravno nista jer je "dobar prekršaj".kaznu moram platiti u roku od 30 dana i sto je najgore nemam vise pravo na zalbu.postoji li kakva sansa da pokusam nesto ili bas moram platiti(napomena: na svom imenu nemam nikakve imovine,mogu me jedino u zatvor odvest da bi se naplaitili).kriv sam i sve stoji ali ako se ikako mogu izvuc sa manjom kaznom vrijedi pokusati.pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokušajte ih kontaktirati da vam kaznu daju u ratama. iako ima slučajeva da su određene osobe dobile slične kazne i platile svojevoljno na dvije ili tri rate, a nakon nekoliko godina im je došla ovrha zbog neplacene kazne. oni koji su čuvali uplatnice dali su ih na uvid i dalje nisu imali problema. uporabite tražilicu za slične slučajeve.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija