Jump to content

Rekla kazala


JoleFromM

Preporučene objave

Dakle ovako, ja i ekipa vozili smo se autom u ranim jutarnjim satima. Vozila je frendova žena, auto je počeo trokirat i stali smo sa strane. Izašli smo iz auta, zaključali i u tom momentu je prošao drugi frend koji nas je pokupio i odveo doma, pokupio nas je 4 a jedan je ostao čekat drugu turu jer nije bilo mjesta... nakon nekoliko minuta stiže patrola i uhvati ovog šta čeka i istresu optužbu da smo pobijegli i da će vlasnik(frend) auta dobit kaznu... za mjesec dana stigne njemu poziv da se nije zaustavio na znak policajca, da je bježao, ostavio auto na sred ceste, da su policajci trčali za nama itd... sad sam pozvan kao svjedok... ja naravno policiju nisam vidio, nas je bilo 4 u jednom autu 2 u drugom koji nas je pokupio, u zaspisniku 3 policajca... kako ide to s riječ protiv riječi a bez dokaza.. šta ispadne da imaju pravo policajci onda ispada da svi mi lažemo pa i za to odgovaramo? :(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok, frend je već bio na sudu jer je auto glasio na njega, a time i kazna i policajac isto je bio. sad je morao još dostavit popis svjedoka koji će biti pozvani. U ovom slučaju sam ja svjedok, i nije mi jasno kako će sud odlučit, kad je službena osoba rekla da je zaustavljala auto, mi stali i pobijegli, a desilo se da smo izašli i zaključali auto te nas je drugi auto pokupio... na osnovu čega može sud odlučit tko govori istinu, ako stane na stranu policajca, onda mogu svjedoke optužit za laž i obrnuto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Napisao sam post da se raspitam za posljedice:

- Neupitno je da ću svjedočit za prijatelja, i reć šta je bilo jer Ja nisam vidio nikakvu policiju, i još me užasno smeta kad netko ovako laže

- nebi bilo fer da odustajem radi straha, kad sam se već našao u ovoj situaciji moram dat izjavu

- zato ljepo ovdje pitam, dali me sud može optužiti da sam lagao ako im više odgovara priča od policije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija