Jump to content

Rjesenje o zamjeni novcane kazne mjerom zatvora


deki2110

Preporučene objave

Ovako,kao sto naslov govori,danas mi je stiglo rjesenje u kojemu stoji da se novcana kazna od 2500 kn (prijelaz preko pruznog prijelaza u trenu paljenja svjetlosne signalizacije) izrecena 12.08.2009.na prekrsajnom sudu,postala pravovaljana 09.10.2009. zamjenjuje mjerom zatvora u trajanju od 9 dana jer ju do danas nisam platio.Prisilna naplata nije urodila plodom jer od nekoga tko nema prihoda vec 3 g slabo se moze uzeti..

Zanima me,jer trenutno nemam toliko novaca,da li mogu na bilo koji nacin "kupiti" nesto vremena,da skupim lovu (citaj:prodam komp ili neku drugu "nezamjenjivu stvar")?

Da li je to zadnji korak prije dolaska policije uslijed izvrsavanja kazne ili prvo sud donosi neku odluku ili sl. na kojoj me se upucuje da se javim u zatvor?

Ima li svrhe zaliti se na nesto,jer je rok 3 dana,tj kupuje li to vrijeme i sto napisati?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to rješenje koje si dobio je zadnji korak prije dolaska policije!!

kupiti vrijeme možeš tako da sa tim rješenjem odeš na sud koji je doneo rješenje i da tamo dogovoriš otplatu na rate s tim da si odmah poneseš nešto novaca i da platiš, recimo 500 kuna!!

Onda postoji mogučnost da sud odgodi kaznu zatvora dok "surađuješ" - plaćaš rate!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija