Jump to content

Šta mi je dalje činiti? Molim pomoć


ivana251

Preporučene objave

Ukratko radi se o otuđenju sadržaja paketa od strane zaposlenika HP expressa,naime prodavala sam mobitel preko njuškala,nazvala me ženska osoba-kupac,nakon dogovora paket sa mob.je poslan HP expressom sa otkupninom,nažalost već drugi dan nastaju problemi....Uglavnom ta ista osoba negira kupnju uređaja...ali najvažnije je da pri povratku paketa,uređaja koji je poslan nema unutra,već je zamjenjen drugim mob.Djelatnici HP su napravili zapisnik,zahtjev za nadoknadu štete u visini otkupne vrijednosti koja je naznačena na paketu....Sve bi bilo više-manje u redu da mi jučer nije došla i policija na vrata,iako je HP rekao da neće podnositi nikakvu prijavu jer im se ne isplati,dogodilo se suprotno...Naravno ja sam mupovcima dala sve do zadnjeg detalja,tijek događaja,itd.Danas su me zvali iz HP da su pronašli moj uređaj i da li ga želim natrag,naravno odbijam takav prijedlog i ostajem pri novčanoj naknadi....Novac bi navodno trebala dobiti kroz dva do tri dana ali vidjet ćemo...

 

Ono najvažnije u cijeloj priči da od samoga početka meni nije ostavljen niti jedan dokument koji sam potpisala HP,oni kažu da meni to ionako ne treba.....

Policija je ostavila naravno kopiju zapisnika o oduzimanju predmeta u svrhu istrage(odnijeli su taj uređaj koji je meni vraćen u paketu)....

Naravno mene nitko nije pitao kako sam se osjećala i kako se još osjećam zbog svega što se dogodilo...nije mi svejedno jer su me ispočetka gledali kao da sam ja ta koja je to sve učinila sa namjerom da oštetim HP...

 

Iz policije su mi rekli da po zakonu kada se moj mobitel uvrsti u dokazni materijal i napravi zapisnik treba biti vraćem meni kao vlasniku....ali ni to mi nije jasno obzirom da trebam dobiti novac....gdje će na kraju završiti ne sammo moj mobitel nego 20-tak njih koji su otuđeni od strane te osobe.... :misli:

 

Ako netko ima savjet ili slično iskustvo,bila bih i više nego zahvalna na pomoći

 

Hvala,lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija