Jump to content

Kakva je kazna za ovaj slučaj ?


Ne0

Preporučene objave

Devetnaestogodišnjak je pristao prodati zlato u zlatarni koje mu je dao maloljetnik ne znajući da ga je ovaj ukrao vlastitoj obitelji.Odlazi na policiju i sam se prijavljuje te priznaje svoje sudjelovanje u prodaji.Nisu mu dali da ništa potpiše što je izjavio.Jesu li trebali?Kakvi je daljnji

postupak ili kazna s obzirom da je druga osoba maloljetna?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne0 je napisao:

Devetnaestogodišnjak je pristao prodati zlato u zlatarni koje mu je dao maloljetnik ne znajući da ga je ovaj ukrao vlastitoj obitelji.Odlazi na policiju i sam se prijavljuje te priznaje svoje sudjelovanje u prodaji.Nisu mu dali da ništa potpiše što je izjavio.Jesu li trebali?Kakvi je daljnji

postupak ili kazna s obzirom da je druga osoba maloljetna?

Hvala!

Stvar bi se lako mogla iskomplicirati s obzirom na to da 19godišnjak nije potpisao nikakvu izjavu i ne zna da li je upleteni maloljetnik potvrdio njegovu priču. Naime, što ako maloljetnik kasnije ustvrdi da je 19godišnjak ukrao zlato ili ga prisilio da mu ga preda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Maloljetnik je priznao ocu da je sam ukrao,a otac nije želio

prijaviti policiji već je maltretirao devetnaestogodišnjaka i prijetio zbog prodaje iako je ovaj i njemu sve priznao .Pri jednom takvom susretu devetnaestogodišnjak sa majkom kreće na policiju,a ovaj za njim i tamo otac priznaje da je ukrao njegov sin.Do tada je ovaj stariji momak pristao ocu reći za sve što je prodao kolki je bio iznos te s njim otišao do te zlatarne da bi mu pomogao saznati istinu jer je taj dječak dao jedan dio za prodaju još jednoj osobi .Na kraju je ovaj stariji momak odlučio sve prijaviti jer nije znao što bi s tim ocem koji je sam želio odraditi posao umjesto policije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija