Jump to content

Kasko osiguranje


Ardabey

Preporučene objave

Prije par dana na parkingu ispred jednog trgovinskog centra,prilikom izlaska sa svoga mjesta kretao sam se unazad svojim vozilom.Prosao sam nekih 10tak metara i tada sam osjetio snazan udar na kraju automobila.Pricinjena mi je materijalna steta od nekih 250 eura.Policija je utvrdila da mi je oduzeto prvenstvo prolaza i da je drugi vozac u potpunosti kriv.Planirao sam sanaciju stete preko svog kasko osiguranja,ali su mi rekli da gubim neke bonuse za tekucu godinu.Drugo lice ima samo obveznu polisu.Mozete li mi precizirati sta se radi u takvim slucajevima??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto da koristite Vašu kasko policu u koliko je drugi vozač krivac?

Uzmete njogovu policu obveznog osiguranja (podatke), ispunite europsko izvješće o nezgodi i sa svojim vozilom odete na njegovo osiguranje radi procjene štete. Oni će Vas uputit kod svog servisera koji će popraviti vozilo, te će osigranje (njegovo) platit popravak. Ili druga solucija je da uzmete gotovinu od njegovog osiguranja ali u tom slučaju će Vam isplatiti samo 50% od procijenjene štete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija