Jump to content

uhvatili ga na skuteru pod alkoholom


ivanaaa

Preporučene objave

pozdrav svima...

 

naime uhvatili su mi kolegu na skuteru od 49 ccm da upravlja pod utjecajem alkohola.. napuhao je 1,69 kazna je novcana mislim 3000 kuna, ali oduzeli su mu sve kategorije tako da zbog mopode ne moze upravljati niti jednim vozilom.. postoji li neko ko bi mogao da nas uputi sto i kako jer on je dobio rjesenje da je nacinio prekrsaj i novcanu kaznu ali zar se ne oduzima samo kategorija za moped? postoje li sanse da mu ne uzmu sve kategorije...svima hvala koji nas upute pozzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Skratio sam predugačak naslov.

 

Da, vrijedi za sve kategorije ali samo za vrijeme trajanja mjere opreza i to do 8 dana.

 

Onih 6 mjeseci može trajati samo za M kategoriju kojoj pripadaju mopedi do 50 cm3.

 

Moguće je oduzimanje vozačke dozvole u upravnom postupku do obavljanja novog liječničkog pregleda zbog visoke količine alkohola. Ako je to u pitanju ne može se upravljati motornim vozilima do dostavljanja potvrde liječnika o zdravstvenoj sposobnosti stranke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ok...

znaci ode na ljecnicki, i odnese potvrdu od doktora i to je to? unaprijed hvala jos jednom

ali on je dobio rjesenje o oduzimanju vozacke dozvole svih kategorija na 6 mjeseci jer nije napravio ljecnicki u roku od 8 dana.... i 1000 kuna kazne jer n ije to obavio.. a nije bilo novaca u tih 8 dana... sto da radi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija