Jump to content

Prekršaj za krivo parkiranje


12iva12345

Preporučene objave

Poštovani Vi svi!

 

Naime, danas u 8.30 dobih kaznu za parkiranje blizu pješačkog od jednog policajca. U 13.30, drugi policajac mi na tu kaznu priheftao svoju za parkiranje na nogostupu. U ulici gdje svi parkiraju na nogostupu i na pješačkom, jer nema parkirališta.

 

Mene zanima, je li moguće dobiti dvije kazne u jednom danu, te kako ovaj u 8.30 nije napisao kaznu za oba prekršaja?

Također, na drugoj kazni nema pečata policijske postaje.

 

Zbroj kazni je 600,00 kn, koje ja nemam od kud izvući, pošto sam volonter!

Trebam savjet kako da se probam izvući iz bar jedne kazne, da li prigovorom, traženjem rada u zamjenu ili štoveć!?

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U prigovoru tražiti od suda da dva prekršaja smatra kao jedno produženo prekršajno djelo.

 

Ako nemate za platiti može te volontirati izdržavajući kaznu od 3 dana supletornog zatvora.

 

Ako nemate novaca ne znači da smijete raditi ono je zabranjeno, ako nema mjesta za parkirati treba se koristiti javnim prijevozom, ako tu svi parkiraju znači da imaju novaca za plaćanje kazni itd.

 

Sutra će te dobiti stalan posao a policija će vas okolo juriti sa dovedbenim nalogom za zatvorsku kaznu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija