Jump to content

Prevelika brzina, poziv na sud


cerock

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Vozio sam u naselju 92 km/h gdje je ograničenje 60 km/h. Snimili su me, dobio sam obvezni prekršajni nalog protiv kojeg sam uložio prigovor. Neki dan sam dobio poziv na sud radi ispitivanja.

Prvi put su me snimili, nikad ranije nisam ni prekršajno ni kazneno kažnjavan, pa ima li netko toliko ljubazan da mi pomogne?

Mislio sam priznati i zamoliti da mi izreknu neko upozorenje, može li se to?

Ponavljam, nemam iskustva sa sudom i prekršajima, pa ne znam što ''pali''. Ima li šanse ako priznam i tražim upozorenje? Inače je kazna 1000,00 kn.

 

Svaki savjet je dobrodošao!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policajac je na mjestu prekršaja mogao izdati upozorenje, ali nije. Njegova procjena.

 

Sud može presuditi kaznu opomenu, čime se vas u potpunosti oslobađa plaćanja kazne, može ali ne mora. Njihova procjena.

 

Sami ste naveli da je brzina u naselju bila prevelika, radi toga se gine, a policija i sud oštro postupaju prema počiniteljima takvih prekršaja.

 

To je sve, nitko ne zna kako će reagirati sudac kojem je predmet dodijeljen. Ovlasti i mogućnosti ima, a kako će ih iskoristiti njegova je procjena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija