Jump to content

novčana kazna ,zamjenjuje zatvorom


vasko

Preporučene objave

Prekršajni sud u splitu riješio je da se neplačena novčana kazna u iznosu 1000kn zamjeni kaznom zatvora u trajanju 4 dana,te mi je uručeno riješenje po kojem sam se dužan javiti u zatvor split na izdržavanje kazne zatvora dana 06.06.2011g.Radi se o prometnom prekršaju od 07.10.2008g.a odluka o prekršaju je postsla pravomočna dana 16.10.2008g.Zanima me kada nastupa zastara u ovom slučaju i šta se dešava ako se ne pojavim na izdržavanje kazne,tj,kako dočekati zastaru,dali se isplati žaliti na ovo riješenje a imam pravo na žalbu na visoki prekršajni sud u splitu u roku tri dana.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni 15.06.2011.g ističe tromjesečni ugovor o radu i za mene posla više nema a radim 22 dana mjesečno za 3000kn,tako da ču vjerovatno iči odslužit ili pošto se radi još o 4 mjeseca do zastare malo skrivati je za mene je to velik novac.A ovo sam čisto pitao ako mi ko može pomoči kako da to nekako rastegnem do zastare jer ne dolazi u obzir da im za 4 dana platim 1000kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija