Jump to content

Trebam savjet


mismas

Preporučene objave

Postovani,

Ovih dana primio sam poziv za sud...

U prijedlogu pise kako sam upravljao vozilom i zaustavljen svijetlosnim i zvucnim uredajima...u zapisniku pise da sam bio u vidno alkoholiziranom stanju,odbio alkotestiranje i da kraj sebe nisam imao vozacku dozvolu,te nisam bio vezan sigurnosnim pojasom...Time sam pocinio prekrsaj 282.st 4,163,st 4. cl229.st1 kaznjivi po cl.282.st 9,cl 163.st 8 i cl 229.st 5...prijeti mi novcana kazna i kazna zatvora...te oduzimanje vozacke na 12 mj.avjetom kako da reagiram na sudu i

Sve bi bilo dobro da se je to zbilja tako dogodio...naime radim u inozemstvu i u ranim jutarnjim satima sr/cet...zaustavili su mi vozilo u povratku sa puta,...vozilo koje je strane registracije uveli su u podatke ,ali su napisali krivu boju i model vozila...kako sam dao osobnu iskaznicu napisali su moje podatke...dao sam i stranu vozacku dozvolu kako ne posjedujem hrvatsku(oni su pak naveli da nisam posjedovao)kao zanimanje su naveli student,mada me to nitko nije pitao(i u ranim 40 sam???)...a odvezao sam sa pri dolasku policajca...

Kad su mi rekli dali sam u alkoholiziranom stanju krenuo sam na testiranje ali mi je 2x pokazivalo error...na sto sam trazio alko vadenje krvi koji su mi odbili ...

Rekli su mi da slobodno krenem kuci...a nakon par mjeseci slijedio je poziv suda...Posto mi je to prvi prekrsaj u zivotu molim za savjet...

 

Unaprijed zahvalan...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija