Jump to content

podjela bračne stečevine građevni objekt


Contija

Preporučene objave

poštovani,molim pomoć za slijedeće:dok sam bio u braku s nama je živjela sada moja pokojna majka.pesljenjem u novi veči stan prodavale su sa dodatne ostave koje su predviđene za moguču adaptaciju za stan.te prostorije je kupila moja majka a u adaptaciji sam radio ja i bivša supruga te smo zajednički pribavili nova za plačanje tih prostoria iznos novčanog doprinosa dokazat čemo uplatnicama.rastavom braka i našim presaljenem svatko u svoj satn a moja majka s mnom.adaptacija kupljenih prostorija nije završena i sva moja nastojanja o završetku ,etažiranju,prodaji i prodaji kao bračnoj stečevi nisu nalazila prihvat bivše supruge.pričuvu za taj prostor koja se obračunavala kao stan ja sam plačao.smrču moje majke na ostavinskoj raspravi ja sam postao vlasnik.povremeno sam dolazio u te prostorije koje su bile zapuštene.dolaskom pred tri dana našao sam izbačene uglavnom sve moje stvari a vidjelo se da bivša supruga želi nekog useliti.dolaskom spolicijom u taj prostor zatekao samgospodina sa kčeri i neznajuči za mene pital je tog gospodina za koju bi cijenu adaptirao taj prostor za stanovanje.Otavio sam pruku bivšoj supruz da podjelu vrijednosti tog prostora podjelimo ili da ona otkupi moj dio nema a ja njenu.bojim sa dače opet pokušat usliti kčer iako ima svoju sobu u njenom stanu. molim odgovor: 1.kako spriječiti ilegalno useljenje 2.molim predložak kako napisati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija