Jump to content

administartiva zabrana na placu nakon toga ovrha


spleen

Preporučene objave

postovanje

vjerujem da je situacija vec dobro poznata pa da ne duljim i nasiroko opisujem.

 

2008g dug prema vipu, administrativna zabrana na placi u iznosu od xy kn (nisam birao niti utjecao na visinu iznosa) prva rata uplacena.

nakon mjesec dana dajem otkaz i prelazim kod drugog poslodavca ("cisti" prijelaz bez neradnih dana), administartivna zabrana prestaje, zbog cega?

 

(placa je dosta varirala kad drugog poslodavca tako da nisam niti obracao paznju na administrativnu zabranu i par sto kn vise manje.

da nemaran sam bio.. sve jasno.)

 

nakon 3 god (2011) ovrha, blokada racuna i sve ostale komplikacije kao i kod drugih ljudi.

(postignut je dogovor, naplata ide u ratama)

 

e sad:

pristao sam na otplatu duga (administrativa zabrana 2008g), zbog cega je to stalo na 3 god?

zbog promjene poslodavca? netko nije bio u stanju javiti nekome 3 godine da sam promjenio poslodavca (ne i banku s tekucim racunom, ista banka 10god)?!?!

mogu li ista napraviti ili pregristi g.. zbog moje gluposti, platiti i ici dalje?

 

zahvaljujem

 

pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ti si trebao u trenutku promjene poslodavca obavijestit odv.ured koji je vodio tu ovrhu,tako da se tvom novom poslodavcu pošalje admin.zabrana od strane tužitelja.

A te tri godine je trebalo da se postupak ovrhe ponovno pokrene,da te se pronađe i sjedne na račun,sa naravno većim kamatama za te tri god i novim troškovima postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija