Jump to content

Prijava za prevaru


Smigl

Preporučene objave

Poštovani, problem je slijedeći: kupio sam od dotičnog tv uređaj na placu. Nemam nikakav račun imam 3 svjedoka. Nisam ga imao priliku tamo probati i naravno nakon što sam došao doma taj uređaj ne radi. Nekako nađem adresu od dotičnog i sutradan mu odem doma, vratim televizor i tražim pare nazad, dotični me zamoli da sačekam do sutra za pare, lik ima 40+ godina i kontam si da si neće dopustiti da ga netko naganja za pare... naravno priča se otegla nekih 4 tjedna, obećanja i laži, inače sam dosta strpljiva osoba ali sada mi ozbiljno puna kapa, prije nego što odem tamo i slomim ga u dvorištu u vrijednosti 300kn za što ću vjerovatno dobiti kaznenu prijavu da li postoji pravni postupak koji to može riješiti? Inače u pokušaju da me zastraši predstavio se kao umirovljeni policajac (naravno provjerio sam nije nikada imao veze s policijom) po mojim saznanjima dužan je na sve strane i ganja ga još par ljudi za pare. Nije velika svota ali ne želim da netko pravi budalu od mene ipak sam ja taj novac pošteno zaradio. Imam snimljeno (audio samo) kako se predstavlja kao umirovljeni policajac i laži koje sve izgovara. Ne želim se prijetiti jer znam da će me prijaviti i da ću imati problema, sklon sam ga odmah zabiti tamo pa neka me tuži. Hvala na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija