Jump to content

molim za savjet


jossamtu

Preporučene objave

majka sam dvoje djece od 2 i 3 godine. nezaposlena zbo spleta okolnocti u kojima se nalazim. Prica pocije u inozemstvu. Vjencanje je bilo u inozemstvu gdje smo zivjeli i gdje su djeca rodjena. Brak nikad nije proveden kroz sistem zbog neznanja da je takav postupak i naravno nije prijavljen zbog toga ni u rh. Preselili smo se u hr, ja sa djecom prije godinu dana u dogovoru s muzem a on prije par mjeseci. Brak nam nikad nije bio savrsen jer smo prerazliciti karakteri. odnosno dok se ja slazem sa svime, sve je ok cim ja nemogu izvrsiti njegova iscekivanja, nije. omalovazavanje. Npr. zahtjeva od mena da radim i da cuvam djecu istovremeno, da zivim gdje ne zelim i gdje je i meni i djeci tezi zivot, samo iz razloga sto je to njegova volja. on je musko. govorim o inteligentnoj osobi koja je sad odlucila da ce mi oduzeti djecu, cak je ponudio da mi plati da ih napustim, a ja sam ta koja je sa djecom od njihova rodjenja provela 24h dnevno jer je on naravno stalno na poslu ili gdje vec "mora" biti. Nisam sigurna da cemo uspjeti naci zajednicku rijec. Ali ne zelim da mi djeca ispastaju a niti se zelim odvojiti od njih. Djecu nema tko cuvati, ni pricuvati osim mene. U suprotnom bih ja vec imala posao, a kako nemam potpuno sam ovisna o muzu. a bojim se ako se zaposlim negdje gdje nemogu brinuti o djeci svakodnevno da cu ih izgubiti. Ja posjedujem obiteljsku kucu u kojoj zive moji roditelji i oni jesu voljni cuvati djecu za razliku od njegovih roditelja ali muz niti zeli niti moze zmog posla zivjeti tamo a niti dopusta da bi djeca , niti na kratko boravila s mojima. Nema kompromisa. Pomozite mi pronac rjesenje. Molim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija