Jump to content

kako provjerit certifikat?????


Summer

Preporučene objave

prvi put sam na ovom forumu, nemam pojma u koju rubriku da priupitam za savjet, al vjerojatno ovde.

 

može li mi netko reć na koji način mogu provjerit certifikat? radi se konkretno o certifikatu koji se dobiva unutar jednog wellnes centra, a koji čini mi se i nema dozvolu da bude edukativni. ali. to je lanac centara diljem hrvatske, slovenije, engleske, njemačke i kine.. i konkretno, neki imaju dozvolu, primjerice onaj u zagrebu, a meni je u split došao učitelj iz londonskog centra, pa san povjerovala da će mi stić i pravovaljan certifikat. no na kraju certifikat je ISPRINTAN na papiru, potpis postoji i na internetu može se skinut, nema broj, nema ništa čime bi mu se potvrdila valjanost. oni su svi unutar tih centara povezani i nitko neće da mi odgovori na neka pitanja. da ne govorim da je tečaj koštao 5000eura, i da san nakon svega dala otkaz jer su ne moran napominjat šefovi bili odvratni u svakom mogućem smislu.

 

dakle,

kako da ga provjerim?

govori li šta da sam ja kao platila zapravo 4700eura jer su mi garantirali popust ako odmah odmah odmah platim a dobila račun izdan na 5000 eura...? za koji također ne virujen da je valjan.

eto, ako ko zna molim da mi odgovori

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija