Jump to content

akontacija


becks7

Preporučene objave

pozz svima,imam jedno pitanje.radio sam u firmi gdje sam imao prijavu minimalac,a bio sam placen po satu,ostatak place dobivao kao terenski dodatak iako nikad nisam bio na terenu.moj poslodavac je to koristio radi manjih poreza i doprinosa.medjutim,minimalac i terenska su za mjesec iznosili oko7500 kn netto a ja sam placu dobivao oko 6000,a poslodavac je razliku od 1500 kn na radnoj listi biljezio kao akontaciju koju sam navodno u toku mjeseca ja podigao iako to nikad nisam cinio i naravno to uzimao sebi u dzep,ja sam te liste morao potpisivati ali nemamo nikakav drugi dokument gdje pise da ja dopustam da on to meni skida s place.to je radio svim radnicima u firmi.sad me zanima mogu li ja kako doci do tih novaca da oni budu moji jer me je godinu dana zakidao na doprinosima.imam sve liste i svjedoke koji su isto tako zakinuti i to mogu potvrditi i kako da dodjem do tih novaca,kome da se obratim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija