Jump to content

ponavljanje postupka....


annemarie

Preporučene objave

Kao tuženica sam izgubila spor.Presuda se temeljila na psihijatrijskom vještačenju.Radilo se o proglašenju ugovora o doživotnom uzdržavanju ništavnim.Još za vrijeme spora,nije mi omogućeno drugo vještačenje.Najviše sam ga zatražila zbog toga što su dotičnoj vještakinji drugi vještaci najčešće pobili njen nalaz.Žalba na presudu je odbijena, tužba Ustavnom sudu nije prešla.Sad me zanima da li je moguće ponavljanje postupka s obzirom da sam se obratila drugom sudskom vještaku za mišljenje.Rekao mi je da nalaz nije točan,tj "nema veze sa pameću".Da je nalaz totalno krivi.Da mi je bilo omogućeno drugo vještačenje,njen nalaz ne bi bilo problem pobiti.Vještačenje nemam napismeno jer mi je rečeno da onda imam zakonski rok za podnošenja tužbe ili molbe(ne znam točno kako to nazvati) sudu.Recite mi što da radim jer se osjećam oštećenom.Čak razmišljam i o Sudu za ljudska prava.Samo ne znam koliko ta tužba košta,da li je odmah plaćam ili po presudi.I što još moram poduzeti jer sam čula da moram prvo učiniti sve što mogu u Hrvatskoj.Molim vas odgovor mi je hitan!!!! :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija