Jump to content

razvod


karla12

Preporučene objave

Lijep pozdrav!

Razvela sam se nakon 19 godina braka.U braku su rođene dvije curice,jedna je ostala sa ocem,mlađa je samnom.Živjeli smo u kući njegovih roditelja.Nakon smrti njegovog oca,kuća je pripala suprugu.U tih 19 godina braka kuća je nadograđivana,adaptirana,financijski sam dobar dio tu uložila,kupila auto itd.Sad živim u kući svoje majke,suprug mi neda ništa.On je alkoholičar,bilo je jako teško živjeti s njim.Starija kćer ga istovremeno mrzi i žali jer je ostao sam,pa je iz tog razloga ostala s njim iako sve obaveze vezane uz nju ja obavljam i živim u strepnji iz dana u dan što će biti jer je i ona nakon svega psihički nestabilna,a ne želi ga ostaviti samog.Obe kćerke su još maloljetne,srednjoškolke.Ja sam zaposlena.

Zanima me da li biste mi mogli pomoći savjetom.Da li imam pravo na neki dio imovine ili bilo čega jer sad sam ostala bez ičega pa ne mogu svojoj djeci pružiti sigurnost i kakav takav dom.Kome da se obratim za pomoć??

 

Zahvaljujem se i molim vas za pomoć!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija