Jump to content

sačekuša prometne policije


ojim

Preporučene objave

Poštovani ,inače sam savjesan vozač i uvijek prilagodim vožnju uvjetima na cesti,ne držim se strogo prometnih pravila,no nikad nisam mimao prometni udes!Policija na ravnom djelu ceste ,na području između dva naselja gdje je cesta ravna stavila kameru u centru naselja i snima više od 3 km vozila koja joj dolaze u susret.Na snimci se vidi da sam vozio u koloni ida je čitava kolona vozila oko 80 km,ali samo 50m, a nakon toga što se ulazi u područje gdje su kuče smanjujemo brzinu na 60-55-50 km.Ničim se ne ugrožava sigurnost jer i sa jedne i druge strane ceste je nogostup.No očita je namjera da se pokupi novac a ne sigurnost prometa,jer ponavljam ničim nije narušena!

I tako dobio sam aznu od 1000 kn ,po čl.53.st1 i st 5 da trebam uplatiti 1000 kn,a nakon tjedan dana opet je moja supruga na istom mjestu dobila istu kaznu.

 

Da li imate savjet kako da napišemo žalbu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima lijeka:

pogledajte listu zastupnika za Sabor RH koji su na posljednjim izborima iz vaše izborne jednice ušli u Sabor, te jednom od njih dajte zadatak da predloži imjenu Zakona o sigurnosti prometa na cestama u smislu da ako je kažnjen jedan bračni drug da se ne može kazniti onaj drugi, te izmjenu Prekršajnog zakona da se novčana kazna može izreći samo ako se ugrožava nečija sigurnost.

 

Tada će te doznati da li ostali državljani ove zemlje podržavaju vaše ideje ili ste pak usamljeni u tom mišljenju.

 

Prigovor treba pisati hladne glave, a da vam sada napišem kako je najbolje sačiniti tekst mislim da vi bar u ovom trenutku se s tim ne bi složili.

 

U stvari samo bi ponovio ono što je već bezbroj puta napisano, prelistajte stare postove i shvatit će te poantu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa da vidim koji su zastupnici u saboru????Pa vi mene zezate,pa briga njih za nešto takvog,njih zanima samo njihov đep.Pa oni ne plačaju kazne,jer im pravnici napišu žalbe ako uopče dobiju kaznu!Malo sam gledao,ali nigdje nisam pronašao slične prekršaje,pa ne znam kako napisati žalbu.Pod kojim nazivom se nalazi primjeri žalbi,jer mi sutra izlazi rok od 8 dana a nisam baš vješt u pisanju žalbi.

LP!

http://www.legalis.hr/uploads/misli.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija