Jump to content

što da radim?


army

Preporučene objave

pozdrav svima!

čitao sam večinu tema o zaštičenim najmoprimcima ali, sebe nisam vidio ni u jednom pa bih molio ako neko ima što pametno da mi savjetuje jer sam na granici sa živcima.

dakle roditelji su dobili stanarsko još 1980g u nacionaliziranoj zgradi. Ja sam tada imao 3 godine tako da u stanu o kojem sada pišem živim već 32 godine.

kako to ide jedan lik je neznam kako, kupio tu zgradu u kojoj ja živim.

nas stanare nije nitko ni pitao da li zelimo kupiti stanove u kojima vec desetljece zivimo, nego odmah je zgrada pripala njemu.

taj lik je toliko dosadan i naporan da je svojim prijetnjama uspio otjerati vecinu stanara, a u tome i moga oca koji je nositelj stanarskog prava.

tata mi je kupio neku kucicu od 40 kvadrata i otisao zivjeti sa majkom, dok sam ja ostao zivjeti u stanu.

ja sam se oženio i u taj stan doveo ženu, sada imam i dijete.

taj čovjek je sada po zgradi poćeo sve rušiti, probijati, prijeti da će nam ove zime šupe srušiti, ma sto stvari.

da nemamo nikakva prava, izbaciti ce nas na ulicu itd.

ja ni nemam nikakav ugovor o najmu s njim jer ga on nije htio potpisati.

moje pitanje napokon...

imam li ja ikakvo pravo na taj stan? moje ime je u stanarskom pravu sa roditeljima, da li me može izbaciti pošto mi je otac kupio nekretninu i ostavio mene u stanu?

pomoć molim vas, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija