Jump to content

DSI volonter vježbenik - pisanje projekata za EU


limaaa

Preporučene objave

Pozdrav svima!

 

Evo da se predstavim,

po struci sam Diplomirani ekonomist i trenutačno volontiram u jednoj razvojnoj agenciji koja se bavi pisanjem projekata za fondove EU.

 

U trećem mjesecu mi istiće godina dana volontiranja tako da planiram polagati stručni ispit u prvom mjesecu.

E sad, šefica mi je dala svih 7 poglavlja u wordu(ustavno uređenje, sustav državne uprave, službenički odnosi, sustav lokalne i područne samouprave, upravni postupak, uredsko poslovanje, osnove sustava EU).

Zbrojio sam sve stranice i ispalo je da ih ima 900 +stručni dio kojeg još nemam.

 

E sad mene zanima da li postoji neka skripta jer ako budem sve ovo učio trebat će mi pola godine.

Sve koje znam koji su prije položili DSI već prije kažu da su učili iz nekakvih pitanja. Da li netko zna gdje nabaviti ta pitanja jer na stranici Ministarstva uprave RH postoje pitanja samo za SSS,a meni trebaju za VSS.

 

Ako netko može pomoći bio bih jako zahvalan, znači trebao bih nekakvu skriptu koja će mi bit dovoljna za prolaz aku ju naučim, ili ako postoje pitanja odgovori za VSS.

 

Unaprijed hvala!

 

vedran1983@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija