Jump to content

naknada štete u svezi nestručnog liječenja


dmravun7

Preporučene objave

Nestručnim liječenjem, od strane kirurga, u MC Pakrac, ( imam izvješće Hrvatske liječničke komore, da dva kirurga li dipl. radiolog, nisu prepoznali frakturu i luksaciju lunarne kosti desne šake), a nakon upute na traumatologiju u Draškovićevu, i to nakon utvrđenja točne dijagnoze od strane provatnog kirurga, izvršena je operacija, uz umetanje žičanih umetaka,a nakon toga operacija za vađenje istih. Sve je ovo rezultiralo teškom traumom živaca desne ruke, pokreti su bitno smanjeni, kao i korištenje iste ruke. Utvrđeno je od strane vještaka HZZMIOH, tjelesno oštečenje od 40 %. 19. 10. 2011. bila je zakazana glavna rasprava jer sam tužio bolnicu, na kojoj Croatia osiguranje preko pravnika bolnice traži moj liječnički karton, rješenja o priznavanju prava na mirovinu zbog profesionalne nesposobnosti za rad ( mirovina iznosi 1217,15 kn, kao i plačanje predujma za vještačenje okvirno 2500 kn, Pitanje, da li sam dužan da platim vještaka, jer novaca nemam, školujem sina na Pravnom fakultetu u Zagrebu, krediti, radit honorarno ne mogu, nije mi jasno zašto onaj koji traži neku radnju ne snosi te troškove-Ujedno me zanima, na koji način tužiti te liječnike, koji su m,e doveli do financijske i psihičke propasti, jer sam zbog njih i otišao u invalidsku mirovinu i da li imam pravo na neku rentu, s obzirom da mi je desna ruka, uništena. Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija